Ideas Wall
Ideas Wall

Ideas Wall | Merhaba

1 min


Ideas Wall | Merhaba ile bu projei şu an başlatıyoruz. 2 kişi ile yola koyulduk ve umutluyuz. Çok çalışıp sistemi daha iyi hale getireceğiz. Ideas Wall tamamen özgür bir projedir. Burada herkes fikirlerini, tecrübelerini, deneyimlerini paylaşabilir. Çok basit bir anlatımla “fikirler duvarı” projesidir. Bizden sonra gelen her nesile deneyimlerimizin, tecrübelerimizin ve her hangi bir konuda fikirlerimizin ışık olmasını istiyoruz.

Neden Ideas Wall Adı?

İnanın bilmiyoruz. Bize fikirler duvarını çağrıştırdı ve eskiden kullanılmış olan bu domainin son sahibi biz olduk. (Eskiden pekte iyi bir geçmişi olmayan domain.) Herkesin fikirlerini, tecrübelerini paylaşabileceği bir isim olmasını istedik. Neden Türkçe değil derseniz, onu da bilmiyoruz. Proje dedik ve sanırım İngilizce olması kulağa daha hoş geldi. Elbette akılda kalıcı bir isim arıyorduk ve buna karar verdik.

Ideas Wall güzel yerlere gelecek biz buna inanıyoruz. Kazancımızı paylaşmak istiyoruz. Bu proje hiçbir kurum, kuruluş ve kişiden destek almadan hayata geçti. Şu aşamada sitenin yükünü kaldırabilir durumdayız. Bu yükü omuzladığımız yerde Google Ad elbette büyük yardımcımız oluyor. Site içindeki konulara ya da özel olarak kategorilere sponsor olunabilir. Çok fazla reklam ile siteyi ve okuyanını kasmamak istiyoruz. şimdilik sadece Google Ad reklamları var.

Evet! Herkese tekrardan merhaba diyelim. Ideas Wall yayın hayatına başladı.
Bir çok gelişmeyi Site Genel bölümünden yayınlayacağız. Işıkla kalın!


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Biliyorum Biliyorum
0
Biliyorum
Gereksiz Gereksiz
0
Gereksiz
Oldu mu? Oldu mu?
0
Oldu mu?
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission